Përflitet se Kylie Jenner është në pritje të ëmbël sërish!

By

Prej disa ditësh tashmë, fansat e Kylie Jenner kanë hedhur dyshime se ajo mund të jetë shtatzënë me fëmijën e saj të dytë dhe kjo ka ardhur jo pa arsye.

Ishin disa postime të saj në rrjete sociale që ngritën këto dyshime, dhe duke marrë parasysh platformat e saj masive, lajmi u përhap gjerësisht.

Kylie publikoi së fundmi një imazh ku dukej se po konsumonte sushi, të cilat ishin të gjitha me bazë avokado dhe nuk kishte asnjë shenjë peshku, që shtatzënat nuk duhet ta konsumojnë. Kaq ka mjaftuar që fansat të aludonin në një shtatzëni të dytë.

Më pas Kylie postoi një fotografi ku kishte mbuluar barkun, gjë që shtoi akoma më shumë dyshimet te ndjekësit e saj.

Gjithashtu, vetëm së fundmi është konfirmuar se Kylie është rikthyer me ish-partnerin e saj, Travis Scott.

Artikuj të ngjashëm