Martohet këngëtarja kosovare (FOTO)

By

Fjolla Krasniqi është martuar.

Këngëtarja kosovare para pak kohësh dhe sot është martuar në një ceremoni private.

Miket e saj kanë publikuar fotografi me nusen duke i uruar më të mirat.

Më poshtë mund të shihni se si zgjodhi të duket Fjolla sot në ditën e saj të veçantë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm