Për të gjithë fansat e “Menemadhe”, K-Master sjell remix-in

By

Para një viti u publikua bashkëpunimi mes Lyrical Son, Ledrit dhe Mc Kreshës, i titulluar “Menemadhe”.

Kënga u prit tejet mirë dhe numëron mëse 42 milionë klikime në Youtube.

Kënga ishte prodhuar nga StrikeBeatz dhe K-Master dhe ky i fundit solli remix-in e kësaj kënge.

Remix-i është publikuar në kanalin zyrtat të PINT në Yotube, dhe ju mund na ndiqni duke klikuar në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm