Ja si dukej Rasheli e ‘Xing me Ermalin’ vite më parë

By

E re në moshë, por bombastike në linja trupore, bukuroshja Rashel Kolaneci ka tash e një kohë që ka marrë vëmendjen me rubrikën që prezanton tek ‘Xing me Ermalin’.

Fama që ka ardhur për 17 vjeçaren e cila tashmë është shndëruar në fytyrë publike ka sjellë me vete edhe shumë spekulime.

Falë trupit bombastik, Kolaneci shpesh ëshë lakuar për intervenime të mundshme kirurgjikale.

Në këtë pjesë, përtej fjalëve dhe aludimeve nuk ka pasur ç’të thuhet tjetër për faktin se fotot e bukuroshes para pak vitesh numërohen me gishtat e njërës dorë.

E një të tillë e ka postuar vetë Rasheli së fundmi në rrjete sociale ku pozon që 11 vjeç, në vitin 2010. Përtej rritjes normale në adoleshencë, duket që prezanutesja bukuroshe të mos ketë ndryshuar shumë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm