Për përvjetorin e martesës, Lyrical Son i bën urim të veçantë gruas

By

Lyrical Son është jo vetëm një nga reperët më të suksesshëm e të dashur në industrinë muzikore shqiptare, por edhe një bashkëshort shumë i përkushtuar ndaj gruas së tij Gresa dhe familjes.

Pas një lidhje të gjatë e martesës dyshja janë prindër të lumtur të dy vajzave shumë të ëmbla.

Mirëpo sot, në jetën e çiftit është një ditë e vecantë.  Sot Lyrical Son dhe Gresa festojnë përvjetorin e tyre të dashurisë dhe kanë bërë 7 vjet së bashku.

“Urime shtatë vjet bashkë zemër. Ishalla plakemi bashkë”, uron reperi gruan e tij Gresën në një postim në Instastory. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm