Për herë të parë, miliarderi iranian flet publikisht për Morena Tarakun

By

Ka kohë që Morena Taraku i ka dhënë fund lindjes me miliarderin iranian Sasha Sobhani.

Pas një marrëdhënie të shkurtër, të paktën publike, Morena dha Sasha po vazhdojnë jetën me njerëz të tjerë përreth tyre.

Mirëpo, miliarderi iranian ka folur për herë të parë publikisht për ish të dashurën shqiptare.

Dikush nga ndjekësit e pyeti në Instagram se çfarë mendimi ka për Morenën dhe ai nuk ngurroi të përgjigjej.

“Ajo ka një zemër të madhe”, shkroi ai./Prive.al

Artikuj të ngjashëm