Luar xhiron klipin e ri në Gjermani!

By

Këngëtarja e hitit “Gjithmonë” Luar, është rikthyer sërish në tregun muzikor.

I fundit projekt ishte bashkëpunimi me Bllekin dhe Kreshën e teksa tani ka gati një tjetër këngë.

Kënëtarja dje ka xhiruar videoklipin e saj në Gjermani, me produksionin PINKMOON Creative.

Teksa nuk ka akoma një datë se kur do të publikohet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm