Për gjashtë mujorin, Sara Hoxha zbulon më shumë nga vogëlushi simpatik

By

Gjashtë muaj më parë, për prezantuesin Ledion Liço dhe trashëgimtaren e Top Medias, Sara Hoxha, jeta shënoi një kthesë të madhe.

Fiks në këtë ditë gjysmë viti më parë, dyshja u bënë prindër për të parën herë me ardhjen në jetë të djalit London Noor.

Çifti gjatë gjithë kësaj periudhe u kujdesën të gjejnë një balanc mes privates dhe publikes, duke ndarë me ndjekësit copëza nga jeta e tyre por pa zbuluar shumë nga fytyra e princit të vogël apo detajet tjera.

E përjashtim ka bërë dita e sotme e shënuar ku Sara ka postuar një fotografi me London i cili duket më qartë se asnjëherë tjetër në krahët e nënës.

Më poshtë fotografia. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm