Po i ngacmuan nënën, ja çfarë do bëjë Fernando i Çiljetës! (VIDEO)

By

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga gjithmonë e ka treguar lidhjen e veçantë që ka me djalin saj të vogël Fernando. Ata janë pothuajse të pandarë dhe në çdo intervistë apo postim në rrjetet sociale shfaqen së bashku

Së fundmi këngëtarja e njohur ka lajmëruar që së bashku me ‘Alar Band’ se shpejti do të publikojnë këngën ‘Bon Bone’ për të cilën kanë nisur edhe xhirimet e kripit. Në vendin e xhirimeve së bashku me Çiljetën ishte edhe Fernando dhe në një intervistë për ‘ABC News’ ai ka kërcënuar publikisht të gjithë ata që i ngacmojnë mamanë.

Ai është pyetur se çfarë do bënte nëse dikush do i ngacmonte mamin dhe përgjigja e tij prej gangsteri ka shkaktuar të qeshura.

Artikuj të ngjashëm