Për ditëlindje Baby G surprizoi fansat e saj

By

Baby G së fundmi postoi në llogarinë e saj në Instagram se kishte një surprizë për fansa.

Ajo festoi ditëlindjen e saj të 24-t dhe zgjodhi pikërisht këtë ditë të rikthehej me një projekt të ri.

Pas disa muajsh mungesë ajo publikoi këngën e paralajmëruar me titull “Kuq e Zi” në bashkëpunim me Escobars dhe Grido.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm