Për ditëlindje, Ana Kabashi ka një dhuratë për ndjekësit e saj

By

Sot këngëtarja Ana Kabashi feston!

E lindur me 11 nëntor, këngëtarja feston ditëlindjen e saj, e me ç’rast të kësaj dite të veçantë ajo ka zgjedhur që të sjellë një befasi për ndjekësit e saj.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo lajmëroi se ’11/11′ do të jetë kënga e re që ka kuptimin e datës së ditëlindjes së saj, dhe do të publikohet sot.

View this post on Instagram

A post shared by ANA (@annakabashi)

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm