Të famshmit në zi, vritet reperi i njohur (FOTO)

By

Nipsey Hussle ka vdekur.

Raportohet se reperi 33 vjeçar ka vdekur pasi u qëllua me armë, të dielën ndërsa ishte duke qëndruar jashtë dyqanit të tij të veshjeve në lagjen Hype Park, në Los Angeles.

Të dy burrat e tjerë që janë qëlluar janë në gjendje të rëndë ndërsa i dyshuari është në arrati.

Nipsey la pas dy fëmijë dhe të dashurën e tij, Lauren London.

Rihanna – njëra prej këngëtareve më të njohura, postoi një fotografi të tij bashkë me fëmijët dhe të dashurën, pas lajmit për vdekjen e tij duke thënë se zemra i është thyer.

Përveç saj, edhe Linda Halimi veproi njëjtë por edhe shumë të tjerë.

https://www.instagram.com/p/BvsYAuDhgSE/

Artikuj të ngjashëm