Pasi u dobësua, Big Mama ka një koment qesharak për gjoksin e saj (VIDEO)

By

Është për tu admiruar fakti që ajo nuk hoqi dorë nga humbja e peshës derisa u transofrmua në një tjetër person.

Këngëtarja e moderatorja Big Baba është shndërruar në një Sexy Mama, pasi hoqi me dhjetëra kilogramë nga trupi i saj, pas një operacioni gastrik.

Big Mama me tërë energjinë pozitive dhe humorin e saj, këtë javë ka folur në një Intervistë me Arian Çanin në emisionin e tij “Zonë e Lirë”, duke rrëfyer edhe për ndarjen e saj e edhe për dobësimin.

Në bisedë e sipër, u komentua fiziku i saj e posaçërisht gjoksi, për të cilën Big Mama bëri një koment qesharak në llogari të vetes.

“I kam të vjerrura, por boll të mira i kam”, ka thënë Big Mama, e më pas në sallë kanë shpërthyer të qeshurat dhe ovacionet për batutën e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm