Halloween po afron – Zaimina Vasjari na i futi tmerret me këtë fotografi

By

Festa e Shtrigave po afro dhe këngëtarja Zaimina Vasjari sapo ua dha një ide se si te dukeni!

Këngëtarja e famshme shqiptare, ka realizuar një fotografi ku shfaqet e grimuar dhe na i futi tmerret me atë grgim të frikshëm.

Shumë artistike pamja e saj dhe njëkohësisht një bukuri e frikshme!

A i keni tashmë të qarta idetë se si do dukeni për Halloween? Nëse jo – ja disa në lajmin më poshtë…

Doni t’i befasoni krejt për Halloween, këtu i keni disa nga të famshmit që mund t’ju inspirojnë (FOTO)

Artikuj të ngjashëm