Pasi Almeda solli në jetë djalin, ky është reagimi i parë që bëri Tolgahan (FOTO)

By

Vetëm para pak ditësh, modelja dhe aktorja e njohur shqiptare Almeda Abazi, solli në jetë djalin e saj.

Almeda dhe aktori turk – bashkëshorti i saj Tolgahan, ia lanë djalit emrin Efehan.

Dhe tani, reagimi i parë erdhi nga Tolgahan, pas një fotografie që ishte e montuar e që qarkullonte në internet.

Artisti publikoi një fotografi në ambientet e spitalit në të cilin lindi Almeda.

“Mirëserdhe xhan”, ka shkruar ai ndër të tjera, duke shtuar edhe disa emoji në formë të zemrave.

Urime çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm