Kështu do të vishet Jonida Maliqi në natën e madhe e të Eurovisionit (VIDEO)

By

Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë, deri në ditën kur do të mbahet Eurovision.

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, do përfaqësojë Shqipërinë, me datën 16 maj kur edhe fillon.

Para disa ditëve, u bë e ditur se Jonida nuk do të jetë e vetme në skenën gjigante sepse ajo do të shoqërohet edhe nga artistët e rinj Ëendi Mancaku, Artemisa Mithi dhe Tiri Gjoci, si backvokale.

Ndërsa sot, është publikuar një video e shkurtër në YouTube që tregon provën e parë të këngëtares.

Ajo që ra në sy ishte veshja e saj të cilën do ta ketë edhe gjatë performancës në natën e madhe.

Më poshtë mund ta shihni videon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm