Pas veshjeve me çmim të lartë, Geti zgjedh kostumin e lirë (FOTO)

By

Ghetto Geasy njihet për stilin e veshjes së tij…

Reperi pothuajse çdo herë zgjedh marka të njohura dhe goxha të shtrenjta për videoklipe por edhe për jetën e përditshme.

Megjithatë, ai vishet me rroba që kanë çmim goxha të lirë.

Teksa artisti po pushon në Barbados bashkë me gruan e tij Marinën, në njërën prej ditëve, ai zgjodhi një kostum të markës River Island – angleze, që komplet bën rreth 63 euro.

Dhe ne themi se po i shkojnë goxha shumë…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm