Plasin shakatë, Presidentin Trump e zë gjumi gjatë fjalimit të Mbretëreshës

By

Presidenti i SHBA-së Donald Trump ndodhet jashtë vendit në vizitë të familjes së famshme mbretërore në Angli.

Presidenti Trump dhe Zonja e Parë ishin po ashtu edhe në Banketin e Shtetit ku Mbretëresha dha një fjalim dhe Trump duket se e zëri gjumi.

Në videon më poshtë, Trump shihet duke mbyllur sytë dhe duket shumë i përgjumur teksa Mbretëresha po fliste. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm