Pas tërmetit, Morena niset për Shqipëri (FOTO)

By

Morena Taraku është nisur për Shqipëri.

Këngëtarja shqiptare, lajmin e bëri të ditur përmes një postimi në instastory duke treguar se është nisur nga aeroporti i Stambollit.

Nëse nuk e dini, ajo ka ndihmuar vazhdimisht të prekurit nga tërmeti që la të vdekur 51 persona dhe qindra të tjerë të plagosur.

Këtë e bënte të ditur përmes rrjeteve sociale por edhe përmes Stresit i cili është mik i saj i mirë e i cili edhe sot vazhdon të jetë në terren bashkë me familjet e prekura nga kjo tragjedi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm