30 Pranverat e Zogut (Foto)

By

Këngëtarja më e komentuar e momentit Tuna me datë 15 korrik mbush 30 vjeç. Sejdiu është një ndër emrat më të kërkuar dhe më të dashur të industrisë muzikore shqiptare.

Skenës sonë muzikore i’u bashkangjit si e vogël por viteve të fundit ka treguar që është din ti arrij majat e suksesit.

Që nga projekti ‘I Asaj’, Tuna u lakuar si një ndër emrat më të njohur të muzikës shqipe.

Mori pseudonime si ‘Zogu’ e më pastaj edhe si Zonja Fenix.

Fenix Lady që së bashku me Fenix Boy do sjellin #Holla, nesër feston ditëlindjen e 30./Prive.al

[tribulant_slideshow gallery_id=”8″]

Artikuj të ngjashëm