Pas shumë kohësh, Fjolla Morina shfaq vajzën e parë

By

Që prej ardhjes në jetë të vajzës së dytë, Fjolla Morina fokusin kryesor në rrjete sociale e ka përqendruar pikërisht tek princesha e vogël.

Fotot me Alayah nuk kanë munguar pothuajse asnjë ditë mirëpo e njejta nuk mund të thuhet edhe për të bijën e madhe, e cila tashmë është adoleshente.

Paraqitjet e saj publike kanë qenë relativisht të rralla mirëpo me festat e Dhjetorit në prag është shënuar përjashtimi i parë.

Këngëtarja e njohur ka realizuar set fotografik ku janë bërë bashkë dy vajzat që definitivisht ngjajnë shumë me njëra-tjetrën.

Siç edhe ka deklaruar Fjolla, ajo s’po mund të ngopet me dy vajzat e saj dhe definitivisht këtë e thotë me të drejtë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm