Pas rrëmujës mediatike, Blero ka diçka për të thënë!

By

Sot gjatë ditës kryelajm ka qenë marrëdhënia e ish-gruas dhe të dashurës aktuale të Bleros. Komentet mes tyre pushtuan median e shkruar por që sa i përket reagimeve nuk pati nga asnjëra palë.

Para pak minutash, Blero ka thyer këtë heshtje por jo sa i përket këtyre fjalëve.

Këngëtari ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Instagram për të paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga do të mbaj emrin ‘Mbylli sytë’ dhe bazuar në atë që shkruar Blero ajo do të publikohet të martën me datë 17 tetor./Prive.al

Artikuj të ngjashëm