Pas rikthimit në muzikë, Mirsa Kërqeli inauguron sipërmarrjen e saj të re

By

Një muaj më parë, këngëtarja Mirsa Kërqeli u rikthye me një projekt të ri muzikor, pas një mungese disavjeçare në skenë.

Kënga që u shoqërua me videoklip mban titullin “Moj e mira”.

Lënë muzikën anash, këngëtarja tashmë ka hapur një kapitull të ri në jetën e saj. Bashkë me bashkëshortin, Granitin inauguroi edhe optikën e re.

No description available.

Kujtojmë se këngëtarja ishte e ftuar para disa kohësh në Prive për një intervistë ekskluzive. Ajo na zbuloi shumë detaje nga jeta e saj personale dhe profesionale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm