Bleona sheh vdekjen me sy!

By

Një përvojë aspak e këndshme ka qenë ajo në të cilën ka hasur Bleona ditën e djeshme.

Aeroplani në të cilin po udhëtonte ajo nga Meksika në Londër ka qenë pranë rrëzimit aq sa pilotët kanë vendosur të lëshojnë maskat e oksigjenit që zakonisht ofrojnë oksigjen për 10 deri në 15 minuta.

Ngjarjen Bleona e ka inçizuar dhe kjo video është postuar në fan page e emisionit ‘Zonë e Lirë’.

Fatmirësisht, këngëtarja që po e provon veten edhe në aktrim, ka arritur që në orën 20 të mbërrij në Londër.

Një gjë dihet sigurt, udhëtimet shumë të shpeshta të këngëtares nuk do jenë më si më parë

Shpresojmë që Bleona të mos fitoj fobi nga aeroplanët.

Videon mund ta shihni KËTU.

Artikuj të ngjashëm