Dj Dalool me Yanna vijnë me këngën “In Love”

By

Dj i famshëm Dalool, me çfarëdo lloj artisti që bashkëpunon arrin të korr sukses.

Tani DJ Dalool vie në bashkëpunim më këngëtaren e re Ardiana Mehmeti që prezantohen me emrin skenik YANNA.

Dyshja kanë pregatitur bashkëpunimin dhe quhet “In Love”, me tekst të Endrit Mumajesi dhe produksion të XL Productions. Këngën dhe videoklipin mund t’i ndiqni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm