Elvana Gjata zbulon surprizat për koncertin e sontëm në Klan Kosova

By

Pas një kohe në heshtje, Elvana Gjata është rikthyer në ekran ekskluzivisht në Klan Kosova.

Këngëtarja do të performojë sonte në Qendrën Kulturore të Klan Kosovës, nën organizimin e Anita Haradinjat – bashkëshortes së kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj.

Gjatë intervistës me Alaudin Hamiti, Elvana zbuloi se sonte krah saj do të performojë edhe Ledri Vula dhe John Shahu si dhe do të këndojë këngët e saj të albumit akustik të lansuar vitin e kaluar.

Artikuj të ngjashëm