Pas ndarjes, Seldi nis një lidhje të re?! (VIDEO)

By

Këngëtari i njohur Seldi Qalliu pak kohë më parë përmbylli një kapitull të gjatë në jetën e tij kur edhe mori fund lidhja me bukuroshen Dafina Zeka.

Por, pak kohë pas, Seldi filloi të shihej nën shoqërinë e vajzave në pushimet që i ka nisur tash e disa ditë.

Dyshimet lindën pas postimeve në Snapchat dhe Instagram dhe për to, fjalën e tha edhe vetë Seldi.

I kontaktuar nga Prive.al, ai nënvizoi faktin se është beqar. ‘Pjesa tjetër shkon e vjen’ – u shpreh këngëtari duke shuar dilemat.

Vajza në fjalë duket të ketë qenë thjesht shoqe apo familjare e Seldit, që pëlqehet shumë nga gjinia e bukur. /Prive.al/

https://www.instagram.com/p/BJarqvrBQod

Artikuj të ngjashëm