Remzie Osmani uron në mënyrë të veçantë nënën për ditëlindje

By

Sot ka festë oër Remzie Osmanin.

Nëna e saj feston ditëlindjen dhe me këtë rast ajo ka postuar disa fotografi të reja.

“Ku ka më të dashur dhe më të çmuar se sa ti Nënë. Urime ditëlindjen”, ka shkruar këngëtarja krahas postimit të ri.

Shumë urime!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm