Pas më shumë se një viti lidhje, dyshja e njohur ndanë rrugët me njëri – tjetrin

By

Michael B. Jordan dhe modelja e famshme Lori Harvey i dhanë fund lidhjes.

Aktori i A Journal for Jordan , 35 vjeç dhe Harvey, 25 vjeç, janë ndarë pas lidhjes një vit e gjysmë, konfirmoi për “People” një burim i afërt me çiftin.

“Michael dhe Lori janë të dy plotësisht të thyer në zemër”, thotë burimi. “Ata ende e duan njëri-tjetrin”.

“Michael ishte pjekur shumë gjatë rrjedhës së marrëdhënies së tyre dhe ishte i gatshëm të angazhohej për një kohë të gjatë. Ata kanë kaluar momente të shkëlqyera së bashku dhe kanë nxjerrë më të mirën nga njëri-tjetri”.

Ata të dy morën pjesë në festën e Oscar-it të Vanity Fair 2022 në Beverly Hills më 27 mars, e cila shënoi debutimin e tyre në tapetin e kuq. Modelja mori pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë muajin e kaluar më 17 maj, duke u shfaqur e vetme në tapetin e kuq për shfaqjen e Final Cut (Coupez!) . Thashethemet për probleme mes të dyve u përhapën javët e fundit pasi ajo u kthye nga Franca.

Jordan i tha “Hollywood Reporter” në dhjetor se “më në fund gjeti se çfarë ishte dashuria” në marrëdhënien e tij me Harvey. Aktori i Black Panther shpjegoi pse ndihej rehat duke ndarë publikisht marrëdhënien e tij personale: “Kur isha më i ri, nuk e di nëse mund të kisha përballuar sulmet e opinioneve dhe të ndahesha, si dhe të isha i vetëdijshëm për atë që po bën personi tjetër. Për të kaluar. duhet një person i veçantë për t’u marrë me këtë”.

Artikuj të ngjashëm