Pas lëndimit, Era merr një dhuratë nga… (FOTO)

By

Ditë më parë Prive.al raportoi e para mbi aksidentin që kishte pësuar këngëtarja e njohur Era Istrefi e cila në atë rast kishte dëmtuar këmbën e saj.

Pak dit më pas asaj ngjarjeje të hidhur, Era ka filluar rikuperimin e saj e mes shumë mbështetjeve nga miqë e familjarë asaj i vjen edhe një e tillë nga Londra.

Agjentët e saj David Bradley dhe David Bowie kishin zgjedhur një buqetë me lule si dhuratë për të duke i uruar njëherit edhe shërim sa më të shpejt.

Befasinë në fjalë Era e ndau me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram teksa falënderoi të dy Davidët si dhe kompaninë WME për kujdesin e treguar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm