Andi akoma i acaruar me Julianën në lidhje me rrobat e tij

By

Një ditë më parë, Andi ishte i preokupuar me faktin që nuk po gjen rrobat e tij.

Në dhomën e gjumit me Gresën ai thotë se Xhuli është ajo që kujdeset shumicën e kohës për lavanderinë dhe në një anë ajo po përzien edhe rrobat.

Sot gjatë ditës, ai ishte akoma i acaruar me këtë dhe e diskutoi me banorët e shtëpisë në oborr. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm