Pas këngës që u bë hit, Mozzik publikon videon e ëmbël me Hanën

By

Një javë më parë Mozzik publikoi këngën “Të dua” që i dedikohet vajzës së tij, Hanës.

Kënga rezultoi të jetë një hit i vërtetë dhe brenda një jave kënga mblodhi mbi 5.7 milionë klikime.

Së fundmi ai publikoi edhe një video me Hanën ne llogarine e tij në Instagram të cilën mund ta shihni më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

 

 

Artikuj të ngjashëm