Pas fejesës me Ariana Granden, ja çfarë gjesti dashurie bën i fejuari i saj!

By

Ai sapo ka bërë dy tatuazhe të reja për të celebruar dashurinë e tij për këngëtaren Ariana Grande.

E tani komediani Pete Davidson ka fshirë edhe tatuazhin që më parë i dedikohej ish të dashurës së tij, Cazzie David.

It appears that the SNL star has covered up the tattoo of ex-girlfriend Cazzie David's face that he had previously sported with pride on his inside right forearm He's completely covered it up with new ink

24 vjeçari e ka mbuluar fytyrën e ish të dashurës që e kishte të stampuar në pjesën e përparme të krahut, me një set tatuazhesh të reja.

A closer look at the massive diamond

Para se të ndaheshin në maj, Cazzie dhe Pete kishin qenë në lidhje për dy vjet ndërsa ai dhe Ariana Grande, e konfirmuan se janë në lidhje dy javë më parë, dhe ylli i popit, është parë duke mbajtur unazë të madhe diamanti në gisht e mediat raportuan se aat ishin fejuar. /Prive.al

Set to wed: Pete confirmed his romance with Ariana on Monday and the two are engaged following a whirlwind romance

 

Artikuj të ngjashëm