Meda feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e mori nga bashkëshortja

By

Këngëtari shumë i dashur, Meda sot feston ditëlindjen. Ai mbush plot 42 pranvera.

View this post on Instagram

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj)

Ndër shumë miq, ndjekës, kolegë dhe familjarë që i uruan ditëlindjen, më i bukuri është ky i bashkëshortes së tij, Luljetës.

Ajo publikoi një fotografi ku shihet pranë Medës, në të cilën shkroi:

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”.

Shumë urime për Medën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm