Pas divorcit, kjo aktore është gati për romancë të re

By

Angelina Jolie thuhet se po rikthehet në territorin e romancës, pasi raportohet se “ka qenë në disa takime romantike” mes divorcit të saj nga Brad Pitt.

 Angelina has been dating during her divorce from Brad Pitt

Aktorja Maleficent, 44 vjeçare, nuk është më “e mbyllur me idenë e takimit me dikë”, tre vjet pas ndarjes dhe divorcit nga Brad.

 Brad and Angelina announced their surprise split in September 2016

Burime pranë Angelina thanë për Us Weekly se ajo “nuk është e mbyllur ndaj idesë për të takuar dikë të ri, por nuk është prioriteti i saj kryesor” dhe se ajo “do të kthehet në skenën e takimeve, pa dyshim”.

Sidoqoftë, prioriteti i saj mbeten gjashtë fëmijët e saj, “puna e saj dhe pastrimi i divorcit të saj të çrregullt”, burimi vazhdon.

Çifti u paraqit për divorc në Shtator 2016 pas një incidenti në një aeroplan kur Brad dyshohet se humbi kontrollin mbi veten dhe u përlesh me djalin Maddox, 16 vjeçar.

Dyshja prej aktorësh të famshëm më pas lëshoi një deklaratë të përbashkët ku ata deklaruan se do të zgjidhnin divorcin e tyre në mënyrë private.

 Angelina and Brad have six children, Knox, Vivienne, Pax, Shiloh, Zahara and Maddox (l-r)

Burimi: Thesun.co.uk

 

 

Artikuj të ngjashëm