Enca po përballet me një problem serioz!

By

Është një ndër këngëtaret më të suksesshme për momentin. Kjo bën që Enca Haxhia të jetë e kërkuar kudo ku flitet shqip dhe rrjedhimisht, të ketë një agjendë të ngjeshur koncertesh.

Por kjo siç duket nuk po i garanton pushim të rehatshëm pas lodhjeve të panumërta.

Mësohet se Enca po vuan nga problemi i pagjumësisë. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja që në Snapchat ka shkruar: ‘Insomnia po më vret’.

Megjithatë, e lodhur apo jo, Enca është në përgatitje të projekteve të reja BOMBË që priten të vulosen si super hite të vitit 2016. Ne presim … /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm