Pas Dhuratës e Dafinës, edhe Genta Ismajli në bashkëpunim ndërkombëtar

By

Së fundmi këngëtaret shqiptare, Dhurata Dora e Dafina Zeqiri, kanë bërë bujë me bashkëpunimet e tyre ndërkombëtare.

Dhurata solli këngë me Sool King, ndërsa Dafina bashkëpunim me DJ Hamida dhe Aymane Serhani.

Ndërsa këtij trendi i është bashkuar edhe këngëtarja Genta Ismajli.

Prive mëson se Genta është në përgatitje të një kënge në gjuhën turke kurse këngën do ta prodhojë një producent turk, njohur për punimin e kolonave zanore të disa filmave e bashkëpunimi do të vijë me reperin turk Cezar.

Artikuj të ngjashëm