Publikohet momenti: Geti, i ‘egër’ ndaj Marinës (VIDEO)

By

Dasma e mbrëmshme e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës, përkundër tendencës për të qenë më hermetike me bllokimin e qasjes ndaj gazetarëve, u pa e u stërpa në secilin cep.

Mysafirë që nuk ndalnin postimet e që hynin live duke përcjellur hap pas hapi secilin moment të dasmës.

Por një prej momenteve më interesante është ndarë nga vetë Marina.

Ajo ka postuar një video pasi janë ulur për të pushuar pak nga kërcimi.

Mbase bukuroshja mund të jetë lodhur por e njejta s’mund të thuhet edhe për reperin i cili i vërsulet në përqafim personit të zemrës.

Ndiqni videon më poshtë për të parë momentin. /Prive.al/

Nje cift si keta ??????❤??? @marina_vjollca @ghettogeasy

A post shared by M & M & R ? (@majkteam) on

Artikuj të ngjashëm