Para ‘The Voice Kids’ Dojna transformohet në pamje

By

Sot në mbrëmje do të startojë “The Voice Kids”, të cilin do e prezantojë Dojna Mema. dhe në juri do jenë Miriam Cani, Aleksandër dhe Renis Gjoka dhe Arilena Ara.

Pak para se të startojë ky emision, në një postim në Instastory Dojna ka treguar se ka ndryshuar look-un. Megjithëse ne nuk do e shohim me këtë look, pasi deri në netët live punatat e “The Voice Kids” janë të regjistruara.

Artikuj të ngjashëm