Paparazzi: Kush është vajza krah Ukit?

By

Kur është hera e fundit kur kemi dëgjuar të reja nga personalja e Uki Latifit?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by UKI LATIFI (@ukithesoulkid)

Dorën në zemër, u bë kohë!

Këngëtari i njohur ka qenë i pasivizuar edhe sa i përket projekteve muzikore duke munguar për një periudhë shumë të gjatë.

E gjatë kësaj kohe, duket të ketë të reja.

Në redaksinë e Prive.al ka arritur një fotografi e tij vet i dyti.

Shkrepja paparazzi nuk lë të kuptohet shumë sa i përket identitetit të vajzës krah Ukit por ngjallë dyshime dhe pikëpyetje.

Tashmë kur Uki ka paralajmëruar rikthimin me një këngë të re, “Aman”, mbetet të shihet nëse shkrepja është vetëm nga xhirimet apo ka diçka më shumë në këtë mes.

Artikuj të ngjashëm