Pas zhurmës që bëri, Loredana publikon këngën e re

By

Reperja kosovare Loredana Zefi, e ka publikuar këngën e saj të radhës.

Ky projekt i saji vjen solo, pasi që të fundit ajo e publikoi në duet me bashkëshortin e saj Mozzik.

Pas “Romeo & Juliett”, Loredana ka lansuar këngën “Labyrinth”, një projekt publikimi i të cilit u shoqërua edhe me shumë zhurmë.

Reperja muajin e kaluar, ishte shënjestër mediatike pasi që akuzohet se nën lajthitje e mashtrim, ka arritur t’ua marrë 700 mijë franga një çifti rreth të 50-tave në Zvicër.

Megjithatë, rreth Loredanës ende prokuroria zvicerane po heton, dhe ajo s’është shpallur fajtore.

Kënga e saj e re edhe kësaj here, u dedikohet parave dhe jetës luksoze e klipi është xhiruar në Kosovë, ndërsa përmbajtja është tejet interesante.

Ndiqeni në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm