Pamjet e para nga performanca e Rita Orës në Eurovision 2023

By

Rita Ora u sigurua që të tërhiqte vëmendjen teksa doli në skenë për një provë veshjeje vetëm disa orë përpara shfaqjes së saj të shumëpritur në Eurovision Song Contest 2023.

Wow! Rita Ora made sure to capture attention as she took to the stage for a dress rehearsal just hours ahead of her hotly-anticipated show at the Eurovision Song Contest 2023

Këngëtarja, 32 vjeçe, do të ngjitet në skenë të martën mbrëma në M&S Bank Arena të Liverpool-it për të bërë një performancë spektakolare për gjysmëfinalen e parë të Eurovizionit.

Dhe Rita bëri një shfaqje praktike të pabesueshme teksa përsosi rutinat e saj të kërcimit në një provë veshjeje vetëm disa orë përpara performancës së saj të madhe.

Krijuesja e hiteve Hot Right Noë vendosi një ekran shumë të gjatë në një korse të zezë me një sytjena me kon dhe pantallona të ndezura, të cilat i bashkoi me çizme me lidhëse me taka.

Ajo tregoi figurën e saj të pabesueshme në ansamblin që shpërtheu sy, ndërsa kishte veshur edhe një palë pranga krahësh me lidhëse. /Prive.al

Incredible: And Rita put on an incredible practice performance as she perfected her dance routines at a dress rehearsal just hours ahead of her big show

Artikuj të ngjashëm