Pamje nga pushimet e Adelina Ismajlit me familje (FOTO)

By

Adelina Ismajli dhe familja e saj aktualisht gjenden në ishujt grek.

Artistja, burri i saj Vali dhe djali i tyre Uliksi, po pushojnë në një vend turistik të Greqisë, muaj pas angazhimit të Adelinës në emision.

Më poshtë mund t’i shihni disa foto të saj të cilat i ka ndarë me ndjekësit në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm