E vërteta e fotos së Kallashit në fakultet!

By

Mjafton një spekulim i thjeshtë dhe një thashethem shndërrohet në lajm.

Njejtë ndodhi edhe sot kur valltarja Donjeta Kosumi – Kallashi u tha mund të ketë filluar fakultetin, marrë shkas nga disa foto ku ajo shihej në një ambient të tillë.

Por cila është e vërteta ?!

E kontaktuar nga Prive.al, Kallashi deklaroi se raportimet për një nisje të shkollimit të lartë janë të gabuara.

Ajo tregoi se ka nisur kursin e gjuhës gjermane dhe kjo është arsyeja se pse u shfaq e ulur në bankë, e pajisur me fleta e stilolaps.

Duket se valltarja më e komentuar shqiptare ka vendosur që ta mësoj një gjuhë të re. Ndoshta se do shtrij aktivitetin e saj në Europë ?!

Ku i dihet. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm