Jonida Vokshi e transformuar në pamje (VIDEO)

By

Me një postim të fundit në llogarinë e saj në Instagram, Jonida Vokshi debutoi me një model të ri flokësh.

Për sa e njohim në skenë dhe ekranet tona, kjo është hera e parë që aktorja i ka prerë balluket.

Më poshtë mund të shihni ndryshim e saj, dhe duhet të themi se i shkojnë shumë bukur! /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

 

 

Artikuj të ngjashëm