PA DORASHKA! Skivi vjen më transparent se kurrë!

By

Albumet ?! Definitivisht një investim që me të madhe po shihet si i kotë nga artistët shqiptarë.

Megjithatë njejtë nuk po vlen edhe për Skivin i cili pas shumë vitesh në skenë ka gati albumin e tij të parë që do publikohet shpejt.

Në lidhje me këtë projekt të madh Skivi do flas të Shtunën në Prive. Reperi përgjithësisht i qetë dhe pa shumë fjalë, kësaj here do të shprehet përmes muzikës.

Kjo për faktin se në albumin e ri, ai do të tregoj shumë nga jeta personale.

Për kë e për çfarë mund të flas Skivi vallë ?! /prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm