Bashkë për herë të parë: “Psikopatja jote” nga Fifi dhe Mc Kresha (VIDEO)

By

Fifi është bashkuar për herë të parë me reperin Mc Kresha për këngën ‘Psikopatja jote’.

Dyshja u prezantuan sot tek Kënga Magjike me këtë këngë të shkruar nga vet artistët.

Nëse nuk e keni parë paraqitjen e tyre e cila ishte shumë emocionuese, ju sjellim më poshtë videon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm