Nxehet romanca e Kim Kardashian dhe Pete Davidson

By

Kim Kardashian dhe Pete Davidson u panë sërish së bashku të buzëqeshur gjatë takimit të tyre të fundit të darkës.

Të dielën, ylli i “Keeping Up With the Kardashians” dhe komediani shijuan një darkë private në restorantin e modës Giorgio Baldi në Santa Monica. Fotografët e panë çiftin teksa hipën në një makinë, ku ata vazhduan të qeshnin ndërsa po largoheshin.

Për këtë rast, Kim dukej në modë si gjithmonë me një fund lëkure, pantallona të ngjashme dhe një këmishë me mëngë të gjata, ndërsa Pete kishte veshur një pamje më sportive të përbërë nga një bluzë, kapele bejsbolli dhe xhinse.

As Kim dhe as Pete nuk kanë komentuar për romancën e tyre, por një burim më parë i tha E!News, “Ata janë vërtet të lumtur dhe shohin se ku po shkon marrëdhënia e tyre”.

Kim po shijon kohën e saj me Pete. “Ajo po përpiqet të mos bëjë një punë të madhe për këtë, por është shumë e dashur për të,” ndau burimi. “Kim është goditur pas tij dhe është shumë emocionuese për të”.

Dhe pasi bëri një turne në qytetin e tij të lindjes në Staten Island në fillim të këtij muaji, Kim duket e prirur të kthejë favorin dhe t’i tregojë Pete pikat e saj të preferuara në LA.

Një burim i tha më parë E! News, “Ai e bën atë të qeshë gjatë gjithë kohës që janë bashkë”.

Artikuj të ngjashëm