Britney Spears dhe Sam Asghari i japin fund martesës?

By

Britney Spears dhe Sam Asghari janë ende së bashku, pavarësisht se së fundmi janë parë pa unazat e tyre të martesës, ka mësuar ekskluzivisht Page Six.

Përfaqësuesi i aktorit, Brandon Cohen, konfirmon se klienti i tij nuk ka probleme martesore me yllin e popit.

Asghari thjesht hoqi unazën sepse po xhironte një film, duke riafirmuar atë që një burim i tha më parë Page Six.

Fituesja e Grammy dhe bashkëshorti i saj ngjallën shqetësime për martesën e tyre kur të dy u panë pa unazat e martesës.

Spears dhe Asghari u martuan në një martesë të mbushur me yje në shtëpinë e këngëtares në Kaliforni në qershor të vitit të kaluar.

Që atëherë, çiftit i është dashur të mbyllin keqkuptimet e shumta rreth martesës së tyre.

Artikuj të ngjashëm