Nuk ndalet Alban Skenderaj, vjen lajmi i ri (FOTO)

By

Alban Skenderaj nuk e ka ndërmend të ndalet.

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar së shpejti sjell këngën e re dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi të ri në Instagram.

“A jeni gati për këngën e radhës”, ka shkruar ai duke mos dhënë detaje.

Ndryshe, Albani para pak ditësh solli duetin me Capital T dhe para kësaj atë me Lyrical Son./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)

Artikuj të ngjashëm